www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.06.14.
Hirdetés azonosító: 895328

Tesztmérnök

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk gépészmérnök végzettséggel rendelkező TESZTMÉRNÖK munkatársat.

Feladatok:

- Vasúti fékvezérlő rendszer elemeinek vizsgálata, mérési összeállítások megtervezése, összeszerelése, a mérések elvégzése.
- Kísérlettervezések elvégzése, vizsgáló eszközök tervezése.
- Fejlesztői csoport támogatása mérési eredményekkel.
- Prototípusok vizsgálata, szériaengedélyezések,ezekről részletes jelentés készítése.
- Reklamációk kivizsgálása, hiba feltárása, eredmények kiértékelése.

Elvárások:

- Gépészmérnöki egyetemi végzettség
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Magas szintű, magabiztos angol nyelvtudás
- Gyakorlatias gondolkodásmód, precizitás, jó manuális készség
- Géptervezés, gépgyártás, mechatronika szakirány előnyt jelent
- Tervező szoftverek magabiztos használata

Előny:
- Pneumatikus, hidraulikus valamint elektronikus vezérlőrendszerek ismerete,
- Géptervezés terén szerzett tapasztalat
- Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Kiváló munkakörnyezet
- Modern felszerelés
- Hosszútávú lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a