www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 701 napja lejárt

Feladatok:

  • Kutatási, fejlesztési projektek folytatása
  • Dízelmotorok koromszűrőinek tesztelése
  • Elemzések készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, a külső partnerek mérnökeivel
  • Mérési módszerek fejlesztése
  • SQC ismerete és alkalmazása

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (mérnök, gépészmérnök)
  • Ipari olaj-  és gáztüzelő berendezés kezelő képesítés
  • CAD ismeret
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office – Excel, Word, PPT)
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Gyors és motivált munkavégzés
  • Csapatjátékos szemlélet

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő