www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.12.26.
Hirdetés azonosító: 858018
lejárt

Tesztmérnök
Tesztmérnök

Csapatjátékos és nyitott SVC tesztmérnököt keresünk multinacionális partnerünk számára Pest megyébe. Megbízónk saját területén vezető informatikai gyártó, aki jól működő csapatába keres szisztematikus gondolkodású és precíz tesztmérnököt.

A vállalat kiváló fizetést és juttatási csomagot, nyelvi és szakmai képzést, továbbá fejlődő és összetartó csapatot kínál a jelentkező tesztmérnök számára.

A tesztmérnök legfontosabb feladatai:

- Hibakeresés, rendszerek javítása, hatékonyabbá tétele és korszerűsítése a test script-ek fejlesztésével
- Új test script-ek és eszközök fejlesztése
- Az automatizált eszközök fejlesztése a teszteredmény riportok javítására
- A jelenlegi webes eszközök és DB karbantartása és javítása a tesztek és automatizálás fejlesztésére
- Kódok installálása az alábbi eszközökön: Storage Area Network (SAN) switches; SAN Volume Controller (SVC - IBM termék); AIX, Linux, SUN Windows host rendszerek; Storage units
- SAN switch-ek karbantartása (Brocade, Cisco, McData ); SVC nodes; AIX, Linux, windows host systems; Storage units
- Új hardver beüzemelés
- Hardver hibakeresés
- Szoftverekkel kapcsolatos teszttámogató kiszolgálók rendszerfelügyelete
- A szoftver termékfejlesztői kódcsomag telepítése
- Execute tesztek
- Hursley vizsgálati tervek alapján végzett tesztek futtatása
- Napi jelentések írása
- Kapcsolattartás helyi mérnökséggel, gyártással és vezetéssel

Elvárások a tesztmérnökkel szemben:

- Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnöki/IT végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás
- PC vagy szerver karbantartási tapasztalat (hardver és szoftver)
- Script programozási (elsősorban Perl programnyelv) tapasztalat
- Alapvető ismeretek a php és html script területen

Előny:

- Klaszter megoldások ismerete
- Storage Area Networks tudás (Brocade, McData, Cisco)
- A rendszeradminisztrációs vagy rendszergazda tapasztalat UNIX vagy
Linux területen
- VMware, Sun Solaris vagy HP Unix tapasztalat
- Disk Storage Systems, Storwize family , DS8k, DS4k, DS6k, Non IBM
Storage Enterprise and Midranges
- Fiber optic data storage, FC, FCoE, iSCSI attachment
- SAN environment/SAN Volume Controller

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu weboldalon.

Munkavégzés helye: Budapest