www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 776 napja lejárt
Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk Tesztmérnök munkatársat Heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:
  • Tesztprogramok fejlesztése, teszteljárások fejlesztése
  • Berendezések képességvizsgálata
  • Berendezések specifikálása, kiválasztása és beüzemelése
  • Elő- és végátvételek kivitelezése
  • Együttműködés a termékfejlesztési csapattal
  • Berendezések üzemeltetése, felkészítése új termékek gyártására, hibaelhárítás
  • Gépdokumentációk, műszaki leírások készítése
  • Gyártási és szerviz személyzet támogatása hibaelhárításban
  • Együttműködés más telephelyekkel
  • Berendezések továbbfejlesztése, ésszerűsítése
  • Ütemidő ráció
  • Próba- és sorozatgyártások statisztikai megfigyelése

Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Méréstechnikai és digitális technikai ismeretek
  • Csapatszellem, terhelhetőség
  • Analitikus gondolkodás
  • Kapcsolástechnikai, illetve zavar-elhárítási tapasztalat

Amit partnerünk kínál:
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki