www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

 A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 TESZTMÉRNÖK

Feladatkör:

  • Elektronikai mérőeszközök építése, üzembe helyezése, szervizelése
  • Dokumentációk, műszaki előírások, alkatrésztesztek készítése
  • A felügyelete alá tartozó gépek, berendezések karbantartása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Szükséges képzettség:

  • Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség ( B.Sc)

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Igényesség, kreativitás, önállóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Számítógépes ismeretek
  • Tárgyalóképes német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

 A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2014. október 9-ig az alábbi címre várjuk.

Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Autóalkatrészekkel foglalkozó partnercégünk Szi...
Budapest

Üzemeltetési és karbantartási munkatárs

Jelentkezzen önéletrajzával nemzetközi háttérre...
Budapest

Kárügyintéző

Partnercégünk, Magyarország egyik piacvezető bi...