www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

 A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 Tesztmérnök

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Terméket érintő tesztfolyamat kidolgozása, tesztköltségek meghatározása
  • Terméktesztek önálló elvégzése a specifikációk alapján (Funkcionális, statikus, élettartam és környezeti vizsgálatok)
  • Együttműködés a fejlesztőmérnökökkel
  • A tesztet végrehajtó technikus munkájának meghatározása és koordinálása
  • Angol vagy német nyelvű teszt riport elkészítése. A tesztelés során szerzett információk és észrevételek, ill. a termékkel kapcsolatos fejlesztési javaslatok továbbadása a fejlesztő mérnöknek
  • Részvétel a tesztgépekhez és egyéb eszközökhöz szükséges kopóalkatrészek beszerzésében
  • Kapcsolattartás a kopóalkatrész beszállítókkal
  • Részvétel a termék- és mintajóváhagyásban
  • Szériakövető fejlesztés a termelés elindulása után, változáskezelés, hibaanalízis, a termelésből kapott visszajelzések alapján a szerzett tapasztalatok beépítése a későbbi projektekbe

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség, alapvető gépész ismeretek (Gyártástechnológia, közlekedésmérnöki szakirány előny)
  • Fejlesztési területen szerzett többéves tapasztalat (Tesztek végrehajtása), autóipari tapasztalat előny
  • Méréstechnika területén szerzett tapasztalat előny (kiértékelő szoftverek és szenzorok)
  • 2D rajzok olvasása és értelmezése (Rajzi tűrések ismerete)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Változáskezelési rendszer használata (a változási igények műszaki értékelése)
  • MS Office ismeretek
  • Magabiztos fellépés
  • Kreatív és precíz munkavégzés
  • Utazási hajlandóság (6 hónapos külföldi kiküldetés vállalása)

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol