www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

A Freudenberg Konszern Péceli Gyáregysége

felvételt hirdet, német-japán autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő dinamikusan növekvő csapatának erősítésére az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • A gyártásban használt elektromos mérő-, tesztelő- és jelölő berendezések (flying probe, ICT, nyomtatók stb.) műszaki felügyelete, hibaelhárítása és karbantartása
  • A gyártási területek műszaki támogatása
  • Új berendezések átvétele és üzembe helyezése
  • Részvétel új teszterek fejlesztésében (igények megfogalmazása, specifikációk készítése, beszállítók munkájának felügyelete)
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és karbantartó cégekkel

Elvárások:

  • Szakirányú (elektronikai) felsőfokú végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Informatikai ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előny:

  • Szakmai tapasztalat hasonló területen, gyakorlat automatizált berendezések hibaelhárításában
  • Erősáramú ismeretek
  • Pneumatikai és PLC ismeret
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Pécel (új M0-ás mellett, XVII. kerület mellett).

  • Jelentkezését elektronikus levélben várjuk szakmai önéletrajzzal (angol és/vagy német) az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő