www.cvonline.hu

Tesztmérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 805285

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Tesztmérnök

Feladatok:

  • Önálló fejlesztői munka
  • Jellemző tesztfeladatok kivitelezése a termék előállítási fázisában, statikus vizsgálatok, élettartam vizsgálatok
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és vevőkkel, együttműködés az anyacégnél lévő tesztosztállyal
  • Széria követő fejlesztés, változáskezelés, hibaanalízis

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, gépészmérnöki területen
  • Fejlesztési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
  • 2D rajzok olvasása és értelmezése
  • Darabjegyzékek készítése, méréstechnikai ismeretek
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hajlandóság külföldi betanulásra

Munkavégzés helye:

  • Eger

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!