www.cvonline.hu
Tesztmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.17.
Jelentkezési határidő: 2014.03.19.
Hirdetés azonosító: 755530
lejárt
Tesztmérnök

(Vas)

Pozícióleírás
Multinacionális partnercégünk a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója, akihez az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

TESZTMÉRNÖK

Feladatok:
-Az elektronikai termék tesztelése, hardver és szoftver követelmények meghatározása.
-Tesztelő-szoftver létrehozása, módosítása a folyamatban szereplő tesztelő állomások részére.
-100%-os tesztlefedettség biztosítása az elektronikai termék részére.
-A termékváltoztatással kapcsolatos programozási módosítások meghatározása
-A piacon lévő új gyártási technológiák és folyamatok nyomon követése.
-A folyamatok, a minőség és a termelékenység javításának előmozdítása

Követelmények
- Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
- Hasonló pozícióban szereztt minimum 1 éves tapasztalat
- TCL (IVIS5) program ismeret
- Legalább középszintű angol nyelvtudás

Előnyök:
- PLC programozási tapasztalat előny