www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 783 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk Tesztmérnök kollégát.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Feladat:
  • Tesztberendezések kialakítása, tesztelési folyamatok implementálása és validálása
  • Berendezések felügyelete, szériagyártásba történő bevezetés támogatása
  • Kiesési ráták csökkentése
  • Termék analízisek, garanciális elemzések elkészítése, hibakeresés, hibajavítás
  • Teszt eredmények kiértékelése, fejlesztési javaslatok elkészítése
  • Karbantartás-tervezés
  • Dokumentációk elkészítése

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Tapasztalat:

Elvárás:

  • Villamosmérnöki diploma
  • Legalább 3-5 év hasonló munkakörben, gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • Berendezések installásában, termékanalízisek elkészítésében, hibakeresésben szerzett tapasztalat
  • Teljesítményelektronikai jártasság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

Egyéb információ:

  • Az új gyártócsarnokban most kerülnek bevezetésre a folyamatok és a technológiák, így lehetőség van ezek kialakításában részt venni
  • Rendkívül korszerű, modern technológiák és termékek

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: V01tm