www.cvonline.hu

Tesztmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 744052

A világ egyik legmeghatározóbb autóipari nagyvállalatához keresünk Tesztmérnök munkatársat.

Tesztmérnök

Feladatok:
  • Tesztmódszerek megválasztása, folyamatok, szoftverek összeállítása, fejlesztése;
  • Tesztberendezések kalibrációja és karbantartása;
  • A jelenlegi termékek gyártásának, illetve az új termékek bevezetések támogatása;
  • Munkautasítások és a minőségbiztosítási rendszer által előírt egyéb dokumentációk elkészítése (pl. tesztberendezésekhez, tesztszoftverekhez) és oktatása;
  • Az eredmények hatáselemzése, javaslattétel technológiai / funkcionális / méréstechnikai fejlesztésekre, azok megvitatása a termék fejlesztéséért felelős és abban közreműködő társosztályokkal;
  • Technikusi csapat irányítása;
  • Külföldi beszállítókkal és vevőkkel történő szakmai célú kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki mérnöki végzettség, lehetőleg villamosmérnöki;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Csapatjátékos szemlélet;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség.
  • Autóipari tapasztalat előny!
Amit kínálunk:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
  • Ügyfelünk kreatív, szakmai kihívásokkal teli feladatkört kínál egy jó csapatban, a régióban kiemelkedőnek számító bérezés mellé.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió