www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 1343 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy német tulajdonban lévő, több mint 100 éves múlttal rendelkező járműgépészeti vállalat tapasztalt mérnökcsapatának tagja lenni, akkor jelentkezzen

Tesztmérnök

munkakörbe! Megbízónkat a piacvezető technológia és az innovatív szemlélet a hazai gyártó cégek élvonalába emeli, a magyarországi gyártás-fejlesztés folyamatos bővülése miatt keresik munkatársukat a fent nevezett pozícióba.

Feladatok

  • Vasúti fékvezérlő rendszer pneumatikus elemeinek vizsgálata
  • Kísérlettervezés, mérőrendszer megtervezése és felépítése
  • Műszeres mérés végrehajtása, eredmény kiértékelése, dokumentáció készítése
  • Fejlesztői csoport támogatása
  • Prototípusok vizsgálata, szériaengedélyezések
  • Reklamációk kivizsgálása, hibaanalízis

Elvárás

  • Gépészmérnök diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Min. 3 éves gyártástámogatás, labor vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Gyakorlatias gondolkodásmód, kreativitás, precizitás

Értékelt kvalitások

  • Pneumatikus vagy elektronikus vezérlőrendszerek ismerete
  • Méréstechnikai és statisztikai ismeret
  • Pro/E, LabView ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Sokrétű feladatkör
  • Motiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Karrierlehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő