www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.03.12.
Hirdetés azonosító: 734302

Tesztmérnök

Nemzetközi vezető autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk tesztmérnök munkatársat.

Feladatok:

- Berendezések képességvizsgálata, specifikálása, kiválasztása és beüzemelése
- Tesztprogramok és eljárások fejlesztése
- Új termékek gyártására berendezések felkészítése, üzemeltetése és hibaelhárítása
- Berendezések fejlesztése és hatékonyabbá tétele
- Együttműködés a termékfejlesztési csapattal
- Műszaki leírások készítése
- Gyártási és szerviz személyzet támogatása hibaelhárításban
- Együttműködés más telephelyekkel
- Ütemidő ráció
- Próba- és sorozatgyártások statisztikai megfigyelése

Elvárások:

- Villamosmérnöki végzettség
- Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
- Méréstechnikai és digitális technikai ismeretek
- Kapcsolástechnikai, zavar-elhárítási ismeretek
- Analitikus gondolkodás
- Önálló munkavégzés
- Csapatszellem, terhelhetőség

Amit kínálunk:

- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban
- Széleskörű Cafeteria juttatás
- Nyelvtanulási lehetőség
- Élet- és balesetbiztosítás
- Rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival
- Céges autóbusszal való megközelíthetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a