www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2014.07.24.
Hirdetés azonosító: 733596

Tesztmérnök

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Tesztmérnök

Feladatok:

- A mérőrendszer fejlesztése, felkészítése az új termékek fogadására a tesztspecifikációk alapján.
- Funkcionális elektronikai mérőgépek fejlesztése, üzemeltetése.
- Gépek fejlesztése a termékváltozásokhoz igazodva.
- Technológiai és berendezés dokumentációk elkészítése és naprakész állapotban tartása.
- Termelékenységi mutatók elemzése, fejlesztése és prezentálása, ciklusidő csökkentés.
- Teszt és diagnosztikai programok fejlesztése.

Elvárások:

- Felsőfokú VILLAMOSMÉRNÖKI végzettség
- C programozási tudás
- Elektronikai áramkörök működésének ismerete
- Társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
- Analóg és digitális kapcsolástechnika területén szerzett ismeretek
- Analitikus gondolkodásmód
- Kiváló problémamegoldó képesség
Előnyt jelent:
- CAN, Flexray, JTAG interfacek ismerete
- SQL adatbázis ismerete
- Statisztikai módszerek ismerete
- Méréstechnikai tapasztalat

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Karrierlehetőség
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a