www.cvonline.hu

Tesztmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 703738

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök

Feladatok:
  • Egy termékcsalád teljes életciklusa során a tesztelésének / telepítésének biztosítása (kialakítás / adaptálás, hozzáigazítás)
  • Tesztinfrastruktúra hozzáférhetőségének biztosítása
  • Napi gyártás támogatása
  • Tesztelési és installációs folyamatok fejlesztése, finomítása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a társosztályokkal
  • sosztályokkal
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi szintű mérnöki végzettség (elsősorban villamosmérnök vagy informatikai végzettség)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Számítógép/szerver architektúra ismerete
  • Operációs rendszerek alapos ismerete (Windows, Linux, DOS)
  • Programozási tudás
  • MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Precizitás, jó elemző/hibakereső készség
Előny:
  • Hasonló pozícióban, gyártó cégnél szerzett több éves tapasztalat
  • SAP vagy más ERP rendszer ismerete
  • Delphi, Visual Basic vagy C++ programozói nyelv ismerete
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetbe
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör
Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár
Egyéb:
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.