www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.04.29.
Tesztmérnök

Pozíció leírása / Job description

Német multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk c programozásban jártas villamosmérnök végzettséggel rendelkező munkatársakat, budapesti munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:
Tesztmérnök

Feladatok:

- Gyártásban végzett funkcionális tesztekhez tesztspecifikációk készítése elektronikus fékrendszerek vezérlőegységeihez (ABS / ESP)
- Tesztelési folyamatok optimalizálása, új mérési módszerek bevezetése, a specifikációban használt limitek meghatározása
- Tesztprotokollok ellenőrzése, jóváhagyása
- Vezérlőegységek verifikálása szimulátoron
- Terheléses teszt specifikációjának napra készen tartása
- Terhelési paraméterek meghatározása a vezérlőegységen végzett hőmérséklet vizsgálat alapján
- Kapcsolattartás a németországi fejlesztő központtal, tesztmérnök csapattal

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- Analóg és digitális áramkörök elemzésének, tervezésének ismerete, méréstechnikai ismeretek
- Minimum középfokú angol nyelvtudás
- Programozási nyelvek ismerete (C#, CVI, .NET)

Előny:
- Adatbázis ismeret, SQL ismerete
- Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Kihívásokkal teli munkakör
- Stabil, hosszú távra szóló munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -