www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1056343

 Tesztmérnök

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Motivált, agilis tesztelőket keresünk SCRUM csapatba egy dinamikusan fejlődő magyar szoftverfejlesztő vállalkozáshoz.

Feladatkör, felelősségek:

•Web alapú szoftverek üzleti és funkcionális tesztelésének megvalósítása, dokumentálása

•Az Ügyfél igényei alapján világos, ellenőrizhető elfogadási kritériumok megfogalmazása

•A fejlesztők munkájával párhuzamosan tesztforgatókönyvek és automatizált tesztesetek tervezése, írása

•Fejlesztőkkel, üzleti elemzőkkel való együttműködés, valamint a fejlesztők munkájának támogatása

•Tesztelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Szakirányú felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

•Minimum 1-2 év tesztelői tapasztalat

•Minőség iránti elkötelezettség, alaposság, folyamatorientáltság

•Nyitottság az üzleti célok megértésére

•Jó kommunikációs képesség, ügyfelekkel és fejlesztőkkel történő hatékony együttműködés

•Pragmatikus, rendszerszintű gondolkodás, az elvárások ellenőrizhető kritériumokra történő lefordításának képessége

•Alapfokú scriptelési vagy programozási ismeretek

•SQL ismeret

Előnyt jelent:

•Teszt automatizálásban szerzett jártasság

•SOAP UI ismeret

•ISTQB-CTFL képesítés

•Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Nyelvtudás:

kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk energetikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

•Motiváló, segítőkész csapattársak, szakmai „fanatikus” kollégák

•A legkorszerűbb eszközök

•Nemzetközi projektekben való részvétel

•Karrierlehetőség

•Iroda extrákkal (pl. Xbox, csocsó, házimozi)

•Szakmai kiteljesedés (képzések, angol nyelvtanfolyam, publikációs lehetőségek)

•Emberbarát hozzáállás

•Könnyű megközelíthetőség

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.