www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 304 napja lejárt

Partnercégünk egy innovatív, magyar tulajdonban lévő szoftverfejlesztő cég amely a digitális képfeldolgozást hivatott forradalmasítani 3D-s virtuális környezetben.

Pozíció azonosító: B34TM

Kategória: Tesztmérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Cégre szabott tesztelési metodikák kidolgozása
  • A belső tesztelési folyamat kidolgozása és támogatása automatizált tesztek esetén, teszt eredmények értékelése
  • Teszt szkriptek tervezése, végrehajtása (pl.: performancia, regressziós, acceptance tesztek)
  • Tesztelésben való részvétel
  • Riportok készítése a tesztelésekről, hibákról
  • A technikai, üzleti és funkcionális kritériumok teljesülésének biztosítása

Elvárások

  • Continous Integration & teszt automatizálási tapasztalat
  • Automatikus teszt írási tapasztalat
  • Minimum 1-2 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Erős kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó együttműködő, csapatjátékos beállítottságú
  • Vezetői készségek
  • Állandó kommunikáció a többi fejlesztő csapattal az átlátható kódok és a tökéletes minőség elérése érdekében
  • Angol nyelvű tesztdokumentációk megértése
  • ISTQB vizsga

Előny

  • Agilis módszertanok ismerete mint Lean, Agile és/vagy scrum
  • Alapos, precíz, kitartó személyiség, hajlandóság az apró részletekben való elmélyülésre
  • Virtuális környezetben vagy kiterjesztett valóságban szerzett tapasztalat
  • Scripting tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési folyamatok és metódusok ismerete
  • Unix/Linux rendszerek alapos ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban
  • Jenkins, TestLink, TeamCity technológiákban szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Érdekes, kihívásokkal teli nemzetközi projektek
  • Fiatalos, modern, kreativitásra ösztönző környezet
  • Alkalmazotti és alvállalkozói viszony is egyaránt megoldható

Küldd el az önéletrajzod nekünk: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol