www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 386 napja lejárt

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

TESZTMÉRNÖK

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevői mérnökcsapattal angol nyelven
  • Áttelepített termékek ICT és FAT méréseinek szakmai támogatása
  • Kapcsolási rajzok, vevői műszaki dokumentációk alapján napi mérések támogatása
  • A tesztberendezések technikai kezelése, fejlesztése és programozása
  • Berendezések, mérőeszközök felügyelete, karbantartások ügyintézése
  • Technikusi állomány oktatása
  • Műszaki dokumentációk naprakészen tartása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív, középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban (Interjún teszteljük!)
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodásmód

Előny:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Labview, Teststand, Delphi programnyelv ismerete előny
  • Hasonló területen vagy munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti Lackner Márta részére.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő