www.cvonline.hu

Tesztmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1039043

Tesztmérnök

Multinacionális, autóiparban tevékenykedő partnerünk számára keresünk Tesztmérnök kollégát.

Feladatok:

-Gyártási tesztberendezések és –folyamatok ismerete, mérnöki támogatása
-A mérnökrendszer fejlesztése, felkészítése az új termék fogadására a tesztspecifikációk alapján
-Teszt- és diagnosztikai programok fejlesztése
-Termelékenységi mutatók elemzése, fejlesztése és prezentálása, ciklusidő csökkentése
-Termékellenőrzés, tervezés és folyamat meghatározás
-Új mérőberendezések specifikálása, beszerzése, üzembe helyezése
-Technológiai és berendezés dokumentációk elkészítése és naprakészségének biztosítása

Elvárások:

- Villamosmérnök végzettség
- 1-3 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Autóiparban szerzett tapasztalat vagy érdeklődés
- Tárgyalási szintű ANGOL nyelvismeret
- Német nyelvismeret előny!
- Programozási tapasztalat (C,C++)
- Problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos, lendületes csapat
- Multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a