www.cvonline.hu

Tesztmérnök

  • A hirdetés 477 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy olyan nemzetközi hátterű vállalat tagja lenni, amely a vezeték nélküli adatátviteli technológiák terén élen jár, akkor jelentkezzen Tesztmérnök munkakörbe! Megbízónk a legnagyobb autógyárak megrendelésére fejleszt vezeték nélküli adatátviteli technológiákat hasznosító elektronikákhoz szoftvereket. Céljuk, hogy egyre korszerűbb technológiákkal és magas szintű szakértelemmel elégítsék ki ügyfeleik igényeit. Csatlakozzon a cég magasan képzett kollégái közé!

Feladatok

  • Gyártási és Fejlesztési Teszt környezet felépítésében való részvétel és annak karbantartása
  • Teszt esetek kidolgozása, dokumentálása, futtatása
  • Talált eltérések okainak kivizsgálása, megoldási javaslat kidolgozása
  • Release-ek esetén a User Interface tesztje

Elvárások

  • Villamosmérnöki / műszaki informatikus területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • C-programozási nyelv ismerete
  • Perl programozási nyelv ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Mobilitás
  • Innovatív gondolkodás

Előnyök:

  • Német nyelvtudás
  • Szakmai gyakorlat

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai kihívások
  • Élvonalbeli technológiák megismerésének lehetősége
  • Szakmai fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Külföldi kiküldetési lehetőség

Egyéb információ

Munkavégzés helye:
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 20-575-1977

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol