www.cvonline.hu
Tesztmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.05.04.
Jelentkezési határidő: 2016.05.07.
Hirdetés azonosító: 1021881
lejárt
Tesztmérnök

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Autóelektronikai gyártásban élenjáró partnerünk számára keresünk ambíciózus, fejlődni vágyó

Tesztmérnök
munkatársakat.

A leendő munkatárs feladatai:
-Teszberendezések üzemeltetése és felkészítése új termékek gyártására;
-Tesztprogramok, teszteljárások fejlesztése;
-Gépdokumentációk, tesztelési utasítások készítése;
-Szoftver- és hardverfejlesztési csoportokkal történő együttműködés tesztelési eljárások kapcsán;
-Gyártásban és szervízben dolgozó kollegák munkájának támogatása;
-Tesztberendezések hardver-és szoftverfejlesztése és optimalizálása.

Követelmények
-Villamosmérnök végzettség;
-Angol és/vagy német középfokú, legalább társalgási szintű nyelvtudás;
-Ideálisan méréstechnikai és digitális ismeretek;
-Hasonló területen (tesztmérnök és/vagy autóipar) szerzett 1-2 éves tapasztalat.

Partnerünk színvonalas munkakörnyezetet, vállalaton belüli karrierlehetőséget, rugalmas munkaidőt, szakmai és nyelvi képzéseket, és korrekt, több elemből álló kompenzációs csomagot biztosít munkatársainak.