www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1015707

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTMÉRNÖK

Feladatok

  • Gyártósori tesztberendezések felügyelete
  • Tesztberendezések kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése, adatok elemzése
  • Mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése, R&R analízis készítése
  • Mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről
  • Terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki (villamosmérnöki) végzettség
  • Min. 2 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Elektronikai, elektrotechnikai, PLC programozási ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Méréstechnikai, gyökér-ok elemzési ismeretek
  • Pneumatika/ anyagismeret előny

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK, Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország