www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Partnerünk mérés- és irányítás automatizálás területén piacvezető multinacionális cég, aki hitvallásának tekinti a folyamatos fejlesztést és az emberközpontú vezetői szemléletet. Kelet-Magyarországi gyárában high-tech körülmények között támogató légkört biztosít munkavállalói számára.

feladatok:

►   Tesztprojektek koordinálása a gyártási folyamatok során;

►   Teszt folyamatok fejlesztése és sztenderdek kidolgozása;

►   Új teszt folyamatok és mérőeszközök bevezetése;

►   Tesztelő berendezések beüzemelése;

►   Gyártás során felmerülő problémák elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása;

►   Teszt technikus, Operátor és junior mérnök kollégák mentorálasa;

►   Teszt design-ok kialakításában való aktív részvétel;

►   Minőségügyi reklamációk és mérnöki változások kezelése;

►   NPI projektek támogatása tesztoldalról;

►   Globális projektben való részvétel;

elvárások:

►   Felsőfokú műszaki végzettség;

►   Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;

►   Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

►   Elektronikai tesztelési ismeretek;

►   Erős és határozott projektszervező- és vezetőkészség, valamint minimális felügyelet mellett végzett hatékony, önálló munkavégzés

►   Előnyt jelentenek a LEAN irányelvek és Labview ismeretek

Amit Ügyfelünk kinál:

►   Versenyképes juttatási csomag

►   Karrierlehetőség nemzetközi környezetben

►   Angol nyelv napi szintű használata

►   Változatos feladatok

►   High mix környezet, több ezer termékkel és teszteszközökkel

►   Rugalmas munkaidő

►   Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége

►   Dinamikus, összetartó csapat

►   Ingyenes sportolási lehetőség

Amit az Enloyd kínál:

►   Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,

►   Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,

►   Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,

►   Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,

►   Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,

►   Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő