www.cvonline.hu

Tesztmérnök [ZFSK-CT02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Jelentkezési határidő: 2016.02.25.
Hirdetés azonosító: 510046

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi telekommunikációs partnerünk csapatába keresünk Tesztfejlesztő mérnököket.

Feladatok

- Részvétel új termék tesztelésével kapcsolatos feladatokban
- Tesztprogramok fejlesztése C nyelven
- A tesztelési folyamat automatizálása
- Tesztelési jegyzőkönyvek dokumentálása

Elvárások

- Felsőfokú műszaki végzettség (pl. műszaki informatikus, programozó matematikus, villamosmérnök)
- Min. 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Scripting ismeret
- Linux ismeret
- Középfokú, szóban is aktív angolnyelv-tudás

Előny

- OpenStack
- Python
- Git
- Agilis fejlesztés

Egyéb

Jelentkezés: várjuk angol nyelvű Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre. Adatait bizalmasan kezeljük.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió