www.cvonline.hu

Tesztmérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-1667)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1074996

Tesztmérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Gyártósori tesztberendezések felügyelete
  • Tesztberendezések kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése, adatok elemzése
  • Mérések koordinálása
  • Mérési adatok elemzése, riportok készítése az eredményekről
  • Terméktesztek megbízhatóságának tervezése, fejlesztése

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Elektronikai, elektrotechnikai ismeretek
  • Méréstechnikai, gyökér-ok elemzési ismeretek
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1667-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő