www.cvonline.hu

Tesztmérnök (Veszprém megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Komoly nemzetközi múltra visszatekintő, autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Termékeket tesztelő berendezések felügyelete és fejlesztése;
Új tesztberendezések telepítése csapatban;
Új tesztelési folyamatok kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése;
Tesztberendezéseket beszállító vállalattal kapcsolattartás;
Riportolás a tesztmérnökség vezetőnek.

Követelmények:

Mérnök végzettség (automatizálási, villamosmérnök) és/vagy releváns tapasztalat releváns területen
C/C++ vagy C# ismeret
Angol nyelvtudás, társalgási szinten min.
Pályakezdő villamos- vagy automatizálási mérnökök jelentkezését is várjuk!

Előny:

LabWindowsCVI, LabView ismeret
PLC programozási ismeret
1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Tréningek, fejlődési lehetőség, modern gépek/technológia
Angol nyelv használata a mindennapokban
Felelősségteljes munkakör
Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz és prémium lehetősége
Egyéb lehetőségek (pl. sportolás)
Letelepedési támogatás (adható)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Székesfehérvár, Veszprém, Veszprém