www.cvonline.hu

Tesztmérnök / Test engineer

  • A hirdetés 918 napja lejárt

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Feladatok:

  • Meghatározza a teszt vizsgálatokhoz szükséges módszereket és követelményeket,
  • Tervezi és koordinálja a teszteléseket, elemzi a teszteredményeket,
  • Elemzi és értékeli a termékek funkcionalitását, működését
  • Fejlesztési javaslatokat tesz a termékek optimalizálására,
  • Előterjeszti és megvitatja a fejlesztési javaslatokat a vevővel,

Elvárások:

  • Villamosmérnök, mechatroniai mérnök végzettség,
  • Minimum 3 év autóipari tapasztalat,
  • Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret,
  • Számítógépes ismeret,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Csapatorientált személyiség,
  • Utazási hajlandóság.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kiséretében juttassa el Bérczes Gabriella HR Specialistánk részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Takata Safety Systems Hungary Kft.

Macropolis épület Arany János  tér 1. sz., D lph. II. Emelet

3526 Miskolc (Hungary)

Link megjelenítéseLink megjelenítése