www.cvonline.hu

Tesztmérnök - Telco terület

  • A hirdetés 1030 napja lejárt

Tesztmérnök – Telco

Piacvezető telekommunikációs termék fejlesztésével foglalkozó csapatokba keresünk munkatársakat teszteléssel kapcsolatos feladatokra, különböző területekre. Szakmai tapasztalattól függően pályázható funkcionális tesztelői és rendszer tesztelői pozíció is.

Feladatok:

• Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása
• Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése
• Fejlesztő csapatok támogatása
• Kapcsolattartás külföldi csapatokkal

Elvárás

Elvárások:

• Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma, vagy utolsó éves hallgatói jogviszony
• IP technológiák legalább alapszintű ismerete
• Alapszintű scripting ismeret (pl. Perl, Python)
• Unix és/vagy Linux operációs rendszer ismerete legalább felhasználói szinten
• Aktív középfokú angolnyelv-tudás

Értékelt kvalitások

Előny:

• Tapasztalat C/C++ fejlesztői területen
• Automatizált tesztelési tapasztalat
• Unix és/vagy Linux magasabb szintű ismerete
• Agilis módszertanok ismerete

Amit nyújtunk

Amit kínálunk:

• Nemzetközi környezet
• Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Hosszú távú perspektíva
• Magas színvonalú munkakörülmények
• Versenyképes juttatási csomag
• Fiatal, dinamikus csapat, támogató munkahelyi környezet

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol