www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 944350
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Beágyazott rendszerek fejlesztése és gyártása terén tevékenykedő megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi pozicóba

TESZTMÉRNÖK

Feladatok:
  • Black-box és white-box módszerek szerinti tesztelés,
  • Tesztelés automatizálás,
  • Beágyazott mikrokontrolleres rendszerek C-ben írt működtető programjainak statikus analízise,
  • Digitális szabályzóalgoritmusok Matlab/Simulink modelljeinek tesztelése,
  • Szoftver tesztelesi technológiák és eljárások fejlesztése,
  • Szoftver tesztelési dokumentáció elkészítése és karbantartása,
  • Részvétel az elkészült szoftvertervezési és -tesztelési dokumentumok átvizsgálásában (document review).

Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy műszaki informatikus végzettség,
  • A C programozási nyelv alapos ismerete,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Előny:
  • Programtervezési és tesztelési  tapasztalat releváns területen,
  • Szkript nyelvek (pl. bash, expect, python, Matlab) ismerete,
  • MathWorks Simulink ismerete.

Személyiség:
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság,
  • Utazási hajlandóság.

Amit a cég ajánl:
  • Versenyképes fizetés és juttatások,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Részvétel nemzetközi projektekben.

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió