www.cvonline.hu

Tesztmérnök Sz03tm

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Tesztmérnök

Sz03tm

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Tesztmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Távsegítség nyújtása a PSS termelő üzemeinek a standard LS teszt megoldásokban;
  • Új software/hardware verziók tesztelése és telepítése;
  • Megoldási javaslatok felvázolása új termékekre a standard teszt megoldások portfolio alapján;
  • Változások követése a standard teszt megoldásokban;
  • Globális támogató mérnök szerep (2-3. támogatási szint) a standard teszt megoldásokban;
  • Tanácsadás a standard teszt megoldások portfolioban;
  • Globális dokumentáció (kalibrációs irányelvek/kézikönyvek/debug trees/GYIK) létrehozása és karbantartása;
  • A termelési és mérnöki szervezet képzése, fejlesztése;
  • Szakértő felhasználó a design szabályai szerinti cimketervezésben;
  • A cimkedesign dokumentációja és a képzési anyagok frissítése, a cimkenyomtató beállítása és karbantartása;
  • Új software és hardware verziók tesztelése és kibocsátása;
  • Különleges rendszerek installálásának támogatása a távoli termelő egységekben;
  • Visszajelzések adása a teszt megoldás gazdáknak és a Teszt Mérnökség Vezetőnek.

Elvárások:

  • Magas szintű angol kommunikációs készség;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség: elektronika, elektro-mechanika, akusztika
  • Mérési háttér;
  • Programozási ismeretek előnyt jelentenek;
  • 1-2 hetes nemzetközi utazások vállalása.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol