www.cvonline.hu

Tesztmérnök SMT területre

  • Az álláshirdetés 222 napja lett aktiválva

Feladatok

  • Tesztberendezések kialakítása, tesztelési folyamatok implementálása és validálása

  • Berendezések felügyelete, szériagyártásba történő bevezetés támogatása

  • Mérések koordinálása

  • Termék analízisek, garanciális elemzések elkészítése, hibakeresés, hibajavítás

  • Teszt eredmények kiértékelése, fejlesztési javaslatok elkészítése

  • Terméktesztek megbízhatóságának tervezése, fejlesztése

  • A berendezésék kihasználtságával, javításával és karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Főiskolai mérnöki végzettség (villamosmérnöki végzettség előny)

  • Legalább 2-3 év gyártócégnél szerzett tapasztalat

  • Berendezések installásában, termékanalízisek elkészítésében, hibakeresésben szerzett tapasztalat

  • Minőségügyi rendszerek ismerete

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

  • Elektronikai, elektrotechnikai és PLC programozási ismeretek

Előny

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Egyéb információ

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés

    • Béren túli juttatások

    • Utazási támogatás

    • Multinacionális, nagyvállalati, modern munkakörnyezet

    • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők

    • Tréningeken, oktatásokon való részvétel, fejlődési lehetőség

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki