www.cvonline.hu

Tesztmérnök SMT területre

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Partnerünk a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója. Magyarországon két évtizede van jelen, jelenleg 1500 embernek ad munkát. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk tesztmérnök munkatársat SMT területre.

Pozíció azonosító: V01TM
Kategória: Mérnök - Gyártás, Tesztmérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok
Munkavégzés helye: Veszprém

Feladatok

  • Tesztberendezések kialakítása, tesztelési folyamatok implementálása és validálása
  • Berendezések felügyelete, szériagyártásba történő bevezetés támogatása
  • Mérések koordinálása
  • Termék analízisek, garanciális elemzések elkészítése, hibakeresés, hibajavítás
  • Teszt eredmények kiértékelése, fejlesztési javaslatok elkészítése
  • Terméktesztek megbízhatóságának tervezése, fejlesztése
  • A berendezésék kihasználtságával, javításával és karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Főiskolai mérnöki végzettség (villamosmérnöki végzettség előny)
  • Legalább 2-3 év gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • Berendezések installásában, termékanalízisek elkészítésében, hibakeresésben szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi rendszerek ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Elektronikai, elektrotechnikai és PLC programozási ismeretek

Előny

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • ersenyképes fizetés
  • Béren túli juttatások
  • Utazási támogatás
  • Multinacionális, nagyvállalati, modern munkakörnyezet
  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők
  • Tréningeken, oktatásokon való részvétel, fejlődési lehetőség

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol