www.cvonline.hu
Tesztmérnök (Referenciaszám: PJ923)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2011.04.19.
Jelentkezési határidő: 2014.02.15.
Hirdetés azonosító: 198720
lejárt

Miskolci neves multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

Tesztmérnök - Miskolc

Feladatok:
- Elektronikus alkatrészek tesztelési feladatainak villamosmérnöki szintű ellátása
- A sorozatgyártáshoz kapcsolódó teszt specifikációk, dokumentumok elkészítése a vevői elvárások alapján
- Költségkalkulációk elkészítése
- Validációs tesztek/mérések tervezése, előkészítése, támogatása, felügyelete
- Tesztriportok elkészítése a vevői elvárások, előírások alapján
- Angol vagy német nyelvű napi szintű együttműködés a csapatban dolgozó külföldi kollégákkal
- Projektvezetők és teszt technikusok munkájának támogatása

Elvárások:
- Villamosmérnöki végzettség
- Hasonló területen, sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
- Alapvető méréstechnikai ismeretek
- SAP ismeret előny
- Határozottság, gyors felfogóképesség
- Rugalmasság, motiváltság, csapatmunkára való képesség

Amit Megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkahely, fejlődési és előrelépési lehetőség
- Kiváló munkakörnyezet
- Dinamikus csapat
- Azonnali munkakezdés

Megjegyzés:
Munkavégzés helye: Miskolc

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát, valamint kísérőlevelét Katona Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.