www.cvonline.hu
Tesztmérnök (Referenciaszám: PJ4152)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.04.
Jelentkezési határidő: 2016.06.09.
Hirdetés azonosító: 1019936
lejárt

Ügyfelünk elektronikai autóipari gyártás területén tevékenykedő, hazánkban több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Növekvő mérnökségi csapatukba keresnek most

Tesztmérnök

munkatársat.

Feladatai:
- gyártásban lévő elektromos mérő-, tesztelő- és jelölő berendezések műszaki felügyelete (üzembevétel, karbantartás)
- teszterekkel kapcsolatos dokumentációk készítése, aktuálizálása

- dolgozói oktatások lebonyolítása

- részvétel új termékek széria bevezetésében

- részvétel tesztkoncepciók kidolgozásában, új tesztberendezések kiírásában és átvételében

- riportolás

Elvárások:
- a pozíció ideálisan betölthető felsőfokú gépész-, villamos-vagy mechatronikai mérnöki diplomával

- kommunikációképes angol és/vagy német nyelvismeret

- tesztberendezések és gyártási folyamatok ismerete

- emberek irányításában szerzett tapasztalat

- erősáramú ismeretek, pneumatikai és PLC ismeretek előnyt jelentenek

Munkavégzés helye: Budapest

Ügyfelünk versenyképes bérezést, nemzetközi projektekben történő részvétel lehetőségét és jó csapatlégkört nyújt leendő munkatársának.

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest