www.cvonline.hu
Tesztmérnök (Referenciaszám: PJ4038)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.28.
Jelentkezési határidő: 2015.12.01.
Hirdetés azonosító: 990980
lejárt

Piacvezető terméket gyártó nemzetközi nagyvállalati partnerünk részére keresünk

Tesztmérnök

munkatársat.

Feladatok:

  • A gyártási folyamat végén a késztermékek (szerverek) szoftveres tesztelése és fejlesztési támogatása;
  • Az operátorok által futtatott tesztprogramok eredményeinek értékelése, hibák összegyűjtése, a szerverek szoftveres hibáinak kijavítása;
  • A gyártási folyamatba bevezetett újabb teszt kódok tesztelése, bevezetése, hiba esetén, javítása;
  • Új tesztprogramok írása illetve már meglévő programok változtatása, modellezése, karbantartása;
  • Automatizációt és tesztelést támogató webes eszközök és adatbázisok karbantartása
  • Tesztelési folyamatok általános felügyelete, hatékonyságnövelés; tesztelést támogató szerverek rendszerfelügyeleti feladatainak ellátása;
  • SAN (storage area network) switchek karbantartása: (Brocade, Cisco, McData); SVC nodes; AIX, Linux, Windows host systems; külső tárolóegységek;
  • Hardver installációk;
  • Eredmények rögzítése, riportálás a vezetés felé;
  • Helyi mérnöki, gyártó és menedzsment csapattal történő együttműködés illetve a globális fejlesztői csapattal történő kommunikáció.

Elvárások:

  • felsőfokú villamosmérnöki vagy informatikai végzettség;
  • erős, kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • PC-k vagy szerverek szoftveres/hardveres tesztelésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 éves (felhasználói vagy adminisztrátori szintű) Unix/Linux gyakorlat
  • Alapvető PHP és HTML scripting tudás

Előnyök:

  • Perl Script programozási tapasztalat
  • SUN Solaris vagy HP unix tapasztalat
  • Clustering megoldások ismerete
  • Storage Area networks (Brocade, McData, Cisco) ismerete
  • VMware tapasztalat
  • Fiber optic data storage tapasztalat
  • SAN environment/SAN Volume Controller ismerete

Munkavégzés helye: Pest megye

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és a pozíció nevének megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére, a E-mail cím megjelenítése címre. Köszönjük!

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Régió
Pest