www.cvonline.hu
Tesztmérnök (Referenciaszám: PJ1058)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2011.06.18.
Jelentkezési határidő: 2012.06.26.
Hirdetés azonosító: 292380
lejárt

Észak-Pest megyei elektronikai iparban működő multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Tesztmérnök - Észak-Pest megye

Feladatok:
- A gyártási folyamat végén a késztermékek (szerverek) szoftveres tesztelése és fejlesztési támogatása
- Az operátorok által futtatott tesztprogramok eredményeinek értékelése, hibák összegyűjtése, a szerverek szoftveres hibáinak kijavítása
- A gyártási folyamatba bevezetett újabb teszt kódok tesztelése, bevezetése, hiba esetén, javítása
- Tesztprogramok változtatása, modellezése, karbantartása
- Tesztelési folyamatok általános felügyelete, hatékonyságnövelés
- Eredmények rögzítése, riportálás a vezetés felé

Elvárások:
- Felsőfokú informatikai (vagy villamosmérnöki) végzettség
- PC-k vagy szerverek szoftveres/hardveres tesztelésében, javításában szerzett tapasztalat
- Legalább 1 éves (felhasználói vagy adminisztrátori szintű) Unix/Linux gyakorlat
- Perl Script programozási tapasztalat
- Magabiztos, haladó angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Alapvető PHP és HTML scripting tudás

Előnyök:
- SUN Solaris vagy HP unix tapasztalat
- Clustering megoldások ismerete
- Storage Area networks (Brocade, McData, Cisco) ismerete
- VMware tapasztalat
- Disk Storage Systems, DS8k, DS4k, DS6k, Non IBM Storage Enterprise and Midranges ismerete
- Fiber optic data storage tapasztalat
- SAN environment/SAN Volume Controller ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Jó megközelíthetőség Budapestről
- Kiváló munkakörnyezet
- Multinacionális szakmai tapasztalat
- Versenyképes juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Raffai Gábor kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a
gabor.raffai@pannonjob.hu címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.