www.cvonline.hu

Tesztmérnök (Pest megye)

Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai termékeket gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet 2 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Teszt berendezés és teszt rendszerek felügyelete;
Teszt folyamatok és szekvenciák kezelése, fejlesztése;
Új gyártósorok installálásának és stabilizálásának támogatása;
Kommunikáció a hazai és a külföldi támogató egységekkel;
Általános gépfejlesztés a KPI céloknak megfelelően.

Követelmények:

Felsőfokú villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
2 műszakos munkarend vállalása!

Előny:

Releváns, min. 1-3 éves autóipari és/vagy elektronikai cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Biatorbágy, Pest megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés
Teljesítményalapú bónuszrendszer
Előrelépési lehetőség
Képzési lehetőségek
Cafeteria, melegétkezési lehetőség
Ingyenes vállalati buszjáratok

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Tatabánya, Székesfehérvár, Budapest, Biatorbágy
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladata: ...
Komárom-Esztergom

Gyártástervezési menedzser | Planning manager - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...

Csavarozási mérnök | Screwing engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Multinacionális autóipari partnerünk...