www.cvonline.hu

Tesztmérnök - Pest megye JO-1405-286729

  • A hirdetés 1107 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-286729

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
1-2 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Egyetemi diploma (Bch)
Tanácsadó neve:
Rita Tasnady
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Megbízónk nagy múltú, multinacionális gyártó cég, mely kiváló minőségű termékeivel kiemelkedő szereplővé vált a piacon. Bővülő csapatukba keresünk most angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

Tesztmérnök – Pest megye JO-1405-286729

Feladatok:

  • Globális technikai csapat tagjaként a termékek tesztelési folyamatának támogatása
  • A gyártásközi tesztelési folyamat folyamatos monitoringja,
  • Hiba esetén a megfelelő javító intézkedések ellátása
  • Státuszriportok készítése
  • End-to-end tesztelési folyamat és a tesztkörnyezet megértése, esetleges fejlesztési lehetőségek feltárása
  • Produktivitást illetve hatékonyságot fejlesztő javaslatok tétele

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy informatikai diploma
  • 1-3 éves tapasztalat gyártásban előnyt jelent
  • Tesztelésben, termék fejlesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent a kiválasztásnál
  • Legalább erős középfokú, folyékony angol nyelvtudás
  • Unix/Linux ismeret
  • Shell scriptek ismerete
  • Proaktív, agilis személyiség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A munkavégzés helye: Pest megye

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol