www.cvonline.hu

Tesztmérnök (pályakezdők részére is)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 936203
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ha Ön szakterületének felkészült szakembere, érdeklik az újdonságok, akkor eredményes és motivált tagja lesz nemzetközi, villamosok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk budapesti csapatának.

Pályázatot írunk ki tesztmérnök pozíció betöltésére (pályakezdők részére is) az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • új villamosszerelvények teljeskörű tesztelése ún. típus-teszt elvégzésével
  • a gyártásmérnök munkájának támogatása
  • a tesztelés során tapasztalt hibák kijavítása
  • műszaki rajzok értelmezése
  • műszaki jelentések készítése

Elvárások:

  • analitikus gondolkodás a problémák kreatív megoldásának érdekében
  • hibakeresési és diagnosztikai készség
  • műszaki rajz olvasási készség
  • elektromos rendszerekben való jártasság
  • jó kommunikációs készség
  • alkalmazkodókészség a munkaidő és a munkahely sajátosságaihoz
  • számítógépes ismeretek
  • folyékony angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • spanyol vagy német nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Juttatások:

  •  kulturált budapesti iroda, igényes munkakörnyezet
  •  szakmai fejlődési lehetőség
  •  átlagbéren felüli jövedelmezés

Jelentkezését angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével (pdf vagy doc formátumban), bruttó bérigény megjelölésével regisztrációt követően a Link megjelenítése weboldalon teheti meg.