www.cvonline.hu

Tesztmérnök / labormérnök

  • A hirdetés 386 napja lejárt

(jelige: 2015_EB_Labormérnök)
Robert Bosch Energy and Body Systems Kft.

A leendő munkatárs feladatai:

  • „Berendezések üzemeltetése, felkészítése új tesztek elvégzésére
  • „Gépdokumentációk, műszaki leírások készítése
  • „Tesztprogramok fejlesztése, teszteljárások fejlesztése
  • „Karbantartó és szerviz személyzet támogatása hibaelhárításban
  • „Teszt berendezések hardver és szoftver  karbantartása
  • „Teszteredmények riportálása és egyeztetése
  • „Berendezések specifikálása, minősítése, kiválasztása, beüzemelése
  • „Együttműködés más telephelyekkel
  • „Berendezések szükség szerinti továbbfejlesztése, ésszerűsítése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • „Gépész- és/vagy villamosmérnök végzettség
  • „Magas stressztűrő képesség
  • „Minőségorientált gondolkodás
  • „Magas terhelhetőség és rugalmasság
  • „Önálló és együttműködő munkastílus
  • „Angol és/vagy németnyelv-tudás
  • „Nemzetközi környezetben is kiváló kommunikációs, problémamegoldó és együttműködési készség

A Bosch sikerének kulcsa az innovációs képesség és a kimagasló szakértelem. Úgy érzed, hogy képes vagy folyamatosan megújítani a tudásodat? Akkor együtt sikeresen megfelelhetünk a jövő kihívásainak!

A Te sikertörténeted hol kezdődik? Jelentkezz most!

www.bosch.hu/jobs

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő