www.cvonline.hu

Tesztmérnök /kutatás és fejlesztési területen/

  • Frissítve 8 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Nagyon merjük javasolni az alábbi állást Önnek, mert egy innovatív, gyártási és fejlesztői tevékenységet is folytató vállalathoz keresünk szakembert, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Termék specifikus tesztelési követelmények elemzése, teszttervek készítése;
Termékkomponensek élettartam teszt alapú vizsgálata és minősítése;
A tesztelési folyamatok és eredmények dokumentálása;
Mérőberendezések üzemeltetése;
Mérési eredmények kiértékelése, dokumentálása;
Kapcsolattartás a projektcsapat tagjaival.

Követelmények:

Villamosmérnök VAGY mechatronikai mérnöki VAGY IT mérnöki végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Mérés ill. műszertechnikai ismeretek
LabView, Visual Basic programozási ismeretek
Mérnöki tapasztalat

Munkavégzés helye:

Veszprém régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz és prémium lehetősége
Felelősségteljes munkakör
Tréningek, fejlődési lehetőség, modern gépek/technológia
Letelepedési támogatás (adható)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Veszprém, Veszprém, Székesfehérvár, Tatabánya
Egyéb hasonló állások Önnek
ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ - BESZERZŐ (HF 11-7923)

Humanfield Tanácsadó Iroda

Megbízható, nemzetközi, gépjármű alkatrészek ér...
Budapest

Operátor (minőségellenőr, forrasztó, SMT gépkezelő)

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

  A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina t...
Tatabánya

Project Team Member (R&D terület - autóipar) - Veszprém (Referenciaszám: FE-1691)

Man at Work Kft.

Feladatok: Projektek műszaki vezetése R&D s...
Veszprém