www.cvonline.hu

Tesztmérnök /kutatás és fejlesztési területen/

  • A hirdetés 261 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Nagyon merjük javasolni az alábbi állást Önnek, mert egy innovatív, gyártási és fejlesztői tevékenységet is folytató vállalathoz keresünk szakembert, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Termék specifikus tesztelési követelmények elemzése, teszttervek készítése;
Termékkomponensek élettartam teszt alapú vizsgálata és minősítése;
A tesztelési folyamatok és eredmények dokumentálása;
Mérőberendezések üzemeltetése;
Mérési eredmények kiértékelése, dokumentálása;
Kapcsolattartás a projektcsapat tagjaival.

Követelmények:

Villamosmérnök VAGY mechatronikai mérnöki VAGY IT mérnöki végzettség
Aktív angol nyelvtudás
Mérés ill. műszertechnikai ismeretek
LabView, Visual Basic programozási ismeretek
Mérnöki tapasztalat

Munkavégzés helye:

Veszprém régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, cafeteria, bónusz és prémium lehetősége
Felelősségteljes munkakör
Tréningek, fejlődési lehetőség, modern gépek/technológia
Letelepedési támogatás (adható)

Helyek Veszprém
Veszprém
Székesfehérvár
Tatabánya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Kutatás és Fejlesztési Vezető

Unix Autó Kft.

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció” Az UNIX Aut...
Budapest, Pest

Tesztmérnök