Nemzetközi autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK (JUNIOR ÉS SENIOR)
 (HF 11-7518)

pozícióba

Feladat:

  • Tesztelések elvégzése és a kapott eredmények kiértékelése a vevői igények alapján,
  • Tesztelési dokumentációk elkészítése,
  • Teszteljárások kidolgozása,
  • Részvétel a belső auditokon.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, fizikus, villamosmérnök),
  • Autóipari vagy termelési területen szerzett tapasztalat előny,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzait kérjük, küldje a „HF 11-7518” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér