Nemzetközi, piacvezető elektronikai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK (JUNIOR ÉS SENIOR)

 (HF 10-6918)

pozícióba.

Feladatok

  • A tesztelési projektek koordinálása; teszt folyamatok egységesítése, javítása,
  • A gyártás során felmerülő problémák elemzése, megoldása,
  • Az új termékek és az új teszt-minták bevezetésében való aktív közreműködés,
  • Tesztelő technikusok és operátorok irányítása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnöki végzettség előny),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Programozói ismeretek,
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás,
  • Előny: LEAN irányelvek ismerete, rádiófrekvenciákban való jártasság.

Amit kínálunk

  • Stabil, dinamikusan fejlődő háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű

önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6918”-es referenciaszám és a pozíció

feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése