www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK (Járműipari fejlesztés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 993196

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Tesztpadi és járműves tesztelés végzése, teszteredmények feldolgozása, kiértékelése és megosztása a tervezőkkel/fejlesztőkkel a fejlesztési projektek során
  • Közreműködés a projektekhez kapcsolódó specifikus tesztdokumentumok létrehozásában, a tesztrendszerek fejlesztési specifikációk szerinti kialakításában
  • Járműves applikációk, tesztrendszerek és teszt eszközök fejlesztése
  • Termékgyártással kapcsolatos problémák megoldásának támogatása
  • Javító intézkedések bevezetésének támogatása és koordinálása
  • Kapcsolattartás a külső/belső vevőkkel

Elvárások

  • Gépészmérnöki, közlekedésmérnöki végzettség
  • Pneumatikai-, méréstechnikai (villamos és/vagy pneumatikus) ismeretek
  • Tárgyalóképes angol, vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható fizikai háttértudás
  • B kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal

Előnyt jelent

  • Programozói ismeretek (Matlab, C, Python, Visual Basic)
  • CAN topológia ismerete
  • Autóipari fejlesztésben szerzett gyakorlat, szabályozástechnikai háttér
  • Utazási hajlandóság (külföldi munkavégzés)
  • C, D és E kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK (Járműipari fejlesztés), Budapest