www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK (ICT/FCT)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.07.
Hirdetés azonosító: 970177

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Sori géphibák megoldása
  • Belső kiesések, selejtek csökkentése
  • Automata sorok hatékonyságának növelése
  • Karbantartási feladatok tervezése
  • Vevői auditokon való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Min. 2-4 éves elektronikai vagy autóipari gyártóvállalatnál szerzett tapasztalat
  • FMEA ismerete
  • IPC szabvány, AOI/ICT/FCT ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTMÉRNÖK (ICT/FCT), Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678