www.cvonline.hu

TESZTMÉRNÖK (HF 11-7891)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK

(HF 11-7891)

pozícióba.

Feladatok

  • Tesztberendezések karbantartása, kvalifikálása,
  • Tesztelések elvégzése majd kiértékelése a vevői igényeknek megfelelően,
  • Mérési módszerek alkalmazása, a terméktesztek fejlesztése,
  • Tesztelési dokumentációk készítése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök, gépészmérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Az autóipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Stabil, nemzetközi háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7891"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Veszprém megye
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém