Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK
 (HF 11-7811)

pozícióba.

Feladatok

  • Tesztberendezések karbantartása, kvalifikálása
  • Tesztelések elvégzése majd kiértékelése a vevői igényeknek megfelelően
  • Mérési módszerek alkalmazása, a terméktesztek fejlesztése
  • Tesztelési dokumentációk készítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök, gépészmérnök)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Az autóipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Kiemelkedő jövedelem

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye
  • Munkakezdés: Akár azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7811"-es referenciaszám és
a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése