Megbízható nemzetközi elektronikai gyártó partnerünk részére keresünk

TESZTMÉRNÖK
(HF 11-7737)

munkatársat.

Feladat:

  • Elektronikai gyártóüzem munkájának technológiai támogatása
  • Félkész- és késztermékek vizsgálatára használatos mérőberendezések mérésre való felkészítése, sorozatgyártás támogatása
  • Mérési eredmények kiértékelése, hibaanalízis elvégzése
  • Javaslattétel korrekciós intézkedésre
  • Mérőprogramok készítése
  • Mérőeszközök karbantartásának koordinálása, kalibrációs folyamat támogatása
  • Meglévő technológiák üzemeltetése, optimalizálása
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök)
  • Méréstechnikában szerzett tapasztalat előny
  • Angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A munkavégzés helye: Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 11-7737”-es referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Üvegcsiszoló - Németország

Silverhand Hungary Kft

Munkavégzés helye: Dél-Németország Munkakezdés:...
Magyarország, Külföld

Junior értékesítő

Cégnév elrejtése

Nemzetközi autóipari fogyasztókat készítő cég m...
Magyarország

Country Sales Manager / Representative

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

Megbízónk a világ vezető álmennyezeti és padlór...