IT biztonsági fejlesztésekkel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK
 (HF 11-7653)

pozícióba.

Feladatok:

  • Tesztesetek fejlesztése és dokumentálása
  • Manuális és automatizált tesztek lefuttatása és kiértékelése
  • Együttműködés a fejlesztő kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú IT végzettség
  • Tesztelési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol nyelvtudás legalább írás-olvasás szintjén

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7653"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "Jelentkezés" gombon keresztül.
HUMANFIELD TanácsadóIroda
Link megjelenítése